Nasze referencje

Zadowolenie Klienta, to dla nas najwyższy priorytet. Przez ponad 25 lat doświadczenia w branży mieliśmy przyjemność pracować z kilkuset kontrahentami. Poniżej przedstawiamy niektóre referencje wystawione naszej firmie, które są dowodem zaufania, jakim obdarzyli nas inwestorzy (kliknij na logo, aby otworzyć referencje):

 

cudzyslow„Firma prowadzona przez pana Tomasza to nie tylko odbiory techniczne i wykonawstwo – zbytnie uproszczenie. To również profesjonalne doradztwo i koordynacja wszystkich prac pośrednich, czyli kompleksowe wsparcie realizacji inwestycji!”
– RENATA OLLESZ
 

cudzyslow„Firma naprawdę godna polecenia – panowie są fachowcami w każdym calu. pracę wykonują bardzo solidnie, terminowo, potrafią doradzić, nie naciągając klienta na zbędne wydatki.”.
– KAROLINA JAGODA

cudzyslow„Podkreślenia wymaga fakt, że komunikacja z firmą przebiegała bezproblemowo. Podsumowując, możemy polecić przedsiębiorstwo budowlane Tomasza Cygulskiego, zarówno jako wzorowego wykonawcę, jak i kooperanta”.
– WM ENERGETYKÓW 1

energetykow logo

cudzyslow„Na budowie panował porządek, materiały budowlane były poukładane, a prace przebiegały terminowo. Możemy polecić firmę, jako wykonawcę o wysokich kwalifikacjach, dużej wiedzy oraz fachowo realizującego zlecone roboty budowlane”.
– CHEMIS

chemis

cudzyslow„Zlecone prace zostały wykonane z należytą starannością i w uzgodnionym terminie. Roboty prowadzone były bardzo sprawnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Możemy polecić przedsiębiorstwo Tomasza Cygulskiego, jako firmę kompetentną i realizującą potrzeby klienta”.
– PLANTIS

plantis

cudzyslow„Firma budowlana Tomasza Cygulskiego wykonywała roboty remontowo-budowlane w obiekcie należącym do „Jurel” przy ul. St. Dubois 119A w Łodzi. Roboty zostały wykonane sprawnie, profesjonalnie, zgodnie ze sztuką budowlaną i w ustalonym terminie”.
– JUREL

jurel logo

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Zbudujemy dom Twoich marzeń Prowadzimy inwestycje od A do Z.
Odśwież swoje mieszkanie Profesjonalna ekipa budowlana.
Sprawdź obietnice dewelopera Fachowy obiór mieszkań i domów.
Filmowanie w jakości 4K Inspekcje budowlane z powietrza.

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2024 Cygulski
Polityka cookies | O nas | Oferta | Galeria | Referencje | Kontakt